RÁZOVÁ VLNA

Účinky a využití rázové vlny

Razova vlna

Rázová vlna v Praze

razova vlna praha Rázová vlna 06-2017

Rázová vlna je technologie se zajímavými až pozoruhodnými účinky. Odstraňuje celulitidu, mírní příp. odstraňuje úpornou dlouhodobou bolest, tj. léčí jinými metodami obtížně odstranitelné potíže nejen pohybového ústrojí bez nutnosti polykat léky. Místo vzniku nápadu využít rázovou vlnu pro účely klinické a estetické medicíny neznáme. Jako impuls vzniku uváději zdroje na internetu pokusy o neinvazivní odstranění ledvinových kamenů a snahu o vylepšení masáže.

Masáž i rázová vlna uvolňují a prokrvují tkáň, zvyšují průtok krve a tím urychlují hojivé procesy. Ve srovnání s rehabilitační masáží proniká rázová vlna hlouběji a působí mnohonásobně intezivněji - až 80 % pacientů udává zmírnění po 1. a vymizení obtíží po 3 až 6 procedurách. Díky tomu, že cena procedury činí 400,- až 700,- Kč, není vyloučené, že úporné dlouhodobé obtíže vymizí okamžitě nebo do 2 týdnů za cenu od 400,- do 2.500,- Kč.

Pravděpodobnost pozitivního výsledku aplikace rázové vlny při zmírnění nebo úplného odstranění dlouhodobé bolesti je natolik vysoká, že podrobit se mnohoměsíční klasické léčbě "klidem a medikamenty" s nejistými výsledky namísto pokusu využít rázovou vlnu tam, kde je aplikace vhodná a to i za cenu půjčky, je hazard s vlastní životní pohodou.
Využití rázové vlny:

  • onemocnění pohybového aparátu
  • léčba kloubních onemocnění a chronické bolesti kloubů
  • obtíže s patní ostruhou, tenisovým a golfovým loktem, Achillovou patou
  • bolest ramenního kloubu, třísel, krční, hrudní a bederní páteře
  • problematické a pomalé hojení zlomenin
  • odstranění celulitidy
  • odstranění, vrásek, jizev a strií
rázová vlna v Praze ..
Praha - razova vlna

Rázová vlna pro zmírnění a odstranění bolesti

razovka odstranuje celulitidu Rázová vlna 06-2017

Rázová vlna mírní a odstraňuje obtíže pohybového aparátu projevující se bolestí kloubů, šlach a pomalu se hojícími zlomeninami. Aplikace rázové vlny v oblasti pohybového aparátu a odstranění bolesti je doménou klinické medicíny. Její aplikací se zabývají zdravotnická zařízení, soukromé ordinace a školení fyzioterapeuti. V Praze najdete celou řadu zařízení aplikujcích rázovou vlnu ..

odstranění bolesti rázovou vlnou v Praze
Odstraneni celulitidy

Odstranění celulitidy rázovou vlnou

razova vlna pro odstraneni celulitidy Rázová vlna - celulitida 06-2017

Rázovou vlnu pro odstranění celulitidy, vypnutí a omlazení pleti, odstranění vrásek, jizev a strií využívají kosmetické salony a studia krásy. Ke známým patří studio Petra Clinic v Praze a další ..

odstranění celulitidy rázovou vlnou ..
CZIN.eu Rázová vlna v Praze